Поліцейські завершили розслідування сімейного «бізнесу» коростенських ділків з розливу фальсифікованого алкоголю

Яу повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області, поліцейські завершили розслідування сімейного «бізнесу» коростенських ділків.

31 січня обвинувачення скеровано до суду. Члени організованої злочинної групи займались поширенням на території Коростенського району алкоголю сумнівного походження.

Викрили схему слідчі поліції спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування встановлено, що 48-річний коростенець організував «бізнес», залучивши до нього двох племінників. Хлопці, 30 та 28 років, працювали торговими агентами і їх робота вимагала постійного пересування у межах району та контакту з багатьма потенційними покупцями.

Відтак дядько, використовуючи цю обставину, упродовж травня 2021 – серпня 2022 років закуповував у значних обсягах незаконно виготовлений алкоголь та етиловий спирт, у тому числі через поштові сервіси. Готову продукцію передавав племінникам для подальшого продажу у роздріб. Чоловік контролював усю схему та слідкував за чітким виконанням його доручень.

До функцій племінників входили підбір покупців та транспортування їм замовлень. Для цього вони користувались особистими автомобілями.

Під час викриття протиправної діяльності поліцейські провели кілька закупок фальсифікованої продукції. Відразу потому у місцях проживання членів групи та зберігання товару відбулись санкціоновані обшуки. У результаті правоохоронці вилучили більше тонни водно-спиртових сумішей різної міцності, сотні ємностей для їх зберігання, понад 35 тисяч гривень, 4 транспортні засоби та інші докази протиправної діяльності.

Після проведення усіх необхідних експертних досліджень поліцейські оголосили «ділкам» підозри, а згодом і висунули обвинувачення у незаконному придбанні, зберіганні та транспортуванні з метою збуту підакцизних товарів у складі організованої групи з корисливих мотивів (ч.3 ст. 28, ч.1 ст. 204 ККУ).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.