Аби школярі не ставали об’єктами протиправних посягань зловмисників, поліцейські наполегливо радять їм не хизуватися модними іграшками привселюдно, а дорослих застерігають від придбання дітям дорогих стільникових засобів зв’язку.
Нерідко діти втрачають телефони у навчальних закладах, забуваючи їх на партах, у кишенях курток, залишених в гардеробі, або роздягальнях спортивних залів. В інших випадках діти стають жертвами протиправних зазіхань.
Відтак поліція звертається до жителів міста та району з наполегливим проханням зважати на потенційні ризики у зв’язку із задоволенням чергової дитячої дороговартісної забаганки.
Правоохоронці вважають, що не варто переоцінювати потреби сина чи доньки, або потурати їх амбіційним бажанням. 10-15-річний підліток суб’єктивно оцінює навколишнє, і саме ви повинні допомогти розібратися у ситуації та по можливості уберегти свою дитину від потенційних небезпек.
Якщо ваші діти таки користуються вартісними ґаджетами, не забувайте нагадувати їм про правила безпечної поведінки у навчальних закладах, громадському транспорті або публічних місцях. Найголовніше з них – привселюдно не хизуватися дорогою іграшкою і не демонструвати її функціональні можливості при сторонніх.
Олена Волковська