Помер 8-річний хлопчик з Коростенського району який отруївся хімікатами

П’ятого липня 8-річний хлопчик з Коростенського району який потрапив в лікарню після того, як поле поблизу окропили хімікатами, помер. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила мама дитини Оксана Поляновська.

П’ятого липня близько третьої години дня Оксана Поляновська поширила у своєму фейсбуці пост із фото з лікарні, написавши, що її молодший син, якого госпіталізували до лікарні третього липня, перебуває у важкому стані і дитині стало гірше.

За кілька годин потому жінка написала, що її молодший син помер у лікарні.

У ситуації, що склалася, Оксана Поляновська звинувачує ТОВ “ДФУ Агро”. Раніше жінка написала у своєму фейсбуці кілька постів з цього приводу, намагаючись дати розголосу.

У коментарі Суспільному генеральний директор Коростенської міської лікарні Сергій Ковердун розповів, що у їхній лікарні допомогу надавали старшому синові Оксани Поляновської. Молодшу дитину мати одразу повезла до Житомира.

“До нас привозили старшого 12-річного хлопчика – там було чітко встановлено, що причиною його стану може бути зовнішній хімічний вплив. Ми надали йому першу допомогу і направили в Житомир. Цей хлопчик живий. Щодо 8-річного хлопчика, то я знаю, що його одразу завезли в лікарню на Житомир. До нас він не поступав”, – сказав Сергій Ковердун.

В Житомирській обласній лікарні у відповідь на запит кореспондентів Суспільного попросили передзвонити за коментарем зранку.

Також зранку Суспільне звернеться за коментарем до ТОВ “ДФУ Агро”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.