Понад 166 тис. грн відшкодують фермерському господарству та агропідприємствам з обласного бюджету

Фермерське господарство та два агропідприємства невдовзі отримають 166,5 тис. грн компенсації з обласного бюджету за придбання техніки й приріст поголів’я корів.

Рішення про виплату відшкодування прийняли під час обласної комісії, яка пройшла вчора, 17 липня.

Зокрема, фермерське господарство із Ружинського району отримає з обласного бюджету 60,5 тис. грн – 50% компенсації за придбання культиватора та навісну техніку.

Ще 2 сільськогосподарські підприємства, які працюють у Новоград-Волинському та Баранівському районах, отримають спеціальну бюджетну дотацію у розмірі 106 тис. грнза приріст поголів’я корів.

Нагадаємо, що майже 400 тис. грн компенсації з обласного бюджету отримають 55 власників, які утримують трьох і більше корів на Житомирщині, за закуплені установки індивідуального доїння.

Зауважимо, на Житомирщині продовжує діяти програма, за якою підтримку отримують фермери, аграрії, кооперативи та домогосподарства. Залежно від напрямку жителям відшкодовують від 2 до 200 тисяч гривень з обласного бюджету.

Загалом у 2019 році на підтримку фермерів, аграріїв, кооперативів та домогосподарств Житомирщини передбачили 10 млн 150 тис. грн в обласному бюджеті. За якими напрямками фермери, кооперативи та господарства можуть отримати компенсації – читайте ТУТ.

Документи до обласної комісії приймають за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. 212. Телефон для довідок: (0412) 47-46-28.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.