Понад 75 тисяч гривень втратила пенсіонерка з Коростеня для «порятунку» дочки

Про шахрайство повідомляє Коростенське управління поліції.

Увечері 5 грудня до Коростенського райуправління #поліції звернулась 79-річна місцева жителька, яка розповіла, що вдень до неї зателефонував невідомий чоловік і назвався лікарем з Києва. Чоловік повідомив, що її донька в тяжкому стані та для її порятунку необхідні значні кошти для проведення оперативного втручання.

Жінка не стала перевіряти правдивість почутого, а одразу ж розповіла співрозмовнику, що має 75 800 гривень. Тоді він запропонував їй віддати гроші надійному «кур’єру». Вже за 15 хвилин до будинку пенсіонерки прийшов невідомий чоловік, якому схвильована жінка віддала всі свої заощадження.

Лише після цього заявниця зателефонувала доньці та дізналася, що та не потрапляла до лікарні і ніякої операції не потребує.
⚖Відтак #слідчі Коростенського райуправління поліції розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 190 ( #шахрайство ) КК України. Оперативники Коростенського районного управління поліції встановили, що до злочину може бути причетний житель Одещини. Тож нині слідчі встановлюють усі обставини.

Водночас поліцейські наголошують на простих правилах безпеки під час розмови по телефону з малознайомими людьми:
– спробуйте зв’язатися з людиною, про яку йдеться, та дізнайтесь, чи з нею все гаразд. Не панікуйте, якщо одразу це не вдасться: ваш дзвінок можуть просто не почути чи бути зайняті. Зачекайте трішки та повторіть спробу;
– жодним чином не погоджуйтесь на умови незнайомців, особливо якщо вони вимагають терміново сплатити гроші. Відразу повідомте до поліції, адже вас намагаються ошукати;
– ніколи не передавайте та не переказуйте гроші незнайомцям, які обіцяють «вирішити» будь-які «проблеми».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.