Посилення карантинних заходів на території населених пунктів Сингаївської сільської ради

На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулось сьогодні, 24 вересня 2020 року, заслухавши доповіді заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика, головного лікаря КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Наталки Бугайової, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської, начальника сектору освіти Коростенської РДА Василя Митюка було вирішено:

І. Рекомендувати керівникам установ, підприємств, організацій, органам місцевого самоврядування (за згодою):

1. Вжити додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Грозинській гімназії, Грозинському дошкільному навчальному закладі, Грозинській дитячій музичній школі.

2. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти та культури з 00.00год.  25 вересня 2020 року до 06 зжовтня 2020р. на території населених пунктів Сингаївської сільської ради.

3. Заборонити проведення спортивних  заходів та змагань з 00.00 год.  25 вересня 2020 року до 06 жовтня 2020р. на території населених пунктів Сингаївської сільської ради.

4. Рекомендувати обмежити режим роботи закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів усіх форм власності з 00.00год.  25 вересня 2020 року до 06 жовтня 2020р. на території населених пунктів Сингаївської сільської ради.

5. Рекомендувати населенню населених пунктів Сингаївської сільської ради обмежити проведення та відвідування масових публічних та розважальних заходів з 00.00год.  25 вересня 2020 року до 06 жовтня 2020 р.

6. Посилити роз’яснювальну роботу серед населення, зокрема серед працівників зазначених навчальних закладів, щодо обов’язкового користування засобами індивідуального захисту, дотримання карантинних заходів.

ІІ. Сімейним лікарям:

Здійснювати контроль за станом здоров’я дітей, які навчаються у Грозинській гімназії.

Термін – з 25.09.2020

2. Коростенському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Коростенському відділу ГУ Національної поліції у Житомирській області вирішити питання:

  • вжиття передбачених заходів в разі виявлення порушень санітарного законодавства;
  • проведення щоденного  контролю за дотриманням громадянами та юридичними особами встановлених карантинних та обмежувальних заходів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.