Повітряні Сили ЗСУ підсилюють захист північного напрямку України

Під час авіаційних навчань росіяни та білоруси планують відпрацювати ведення повітряної розвідки, спільне патрулювання повітряного простору вздовж кордону та, між іншим, висадку тактичного повітряного десанту. За словами речника Командування Повітряних Сил ЗСУ полковника Юрія Ігната, це типові завдання для авіаційних навчань.

— Навчання можна назвати «навчаннями», можна назвати якоюсь «підготовкою до передислокації військ»… Територія білорусі з самого початку війни використовувалася російською авіацією для завдання ударів саме з території білорусі, — нагадав Юрій Ігнат в ефірі телемарафону «Єдині новини». — Так само, як їхні аеродроми, де дислокуються і зенітні ракетні системи, і оперативно-тактичні комплекси, такі як «Іскандер» — теж використовувалися з перших днів війни. Тому те, що вони вирішили провести собі якість там маневри, навчання — ну, хай проводять. Наша справа — це захищати наш кордон.

Юрій Ігнат зазначив, що кордон на півночі підсилюється додатковими підрозділами всіх Сил оборони, у тому числі Повітряні Сили «теж роблять певні кроки» для посилення оборони на цьому напрямку.

— Будь-яке навчання — це взагалі процес постійний у будь-якому військовому організмі, чи це ворожий організм, чи у нас, — зауважив полковник Ігнат. — Як відомо, у нас теж триває навчальний процес. І курсанти Харківського університету Повітряних Сил теж навчаються, хоч і в бойових умовах, але проводять і польоти, й інші заходи бойової підготовки для того, власне, щоби посилювати підрозділи молодими фахівцями, які будуть готові боронити нашу державу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.