Працівника Ушомирського лісництва підозрюють у вирубці майже півсотні дерев

Унаслідок неналежного виконання службових обов’язків працівником Ушомирського лісництва інтересам держави було завдано збитків на суму понад півмільйона гривень.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

За зібраними слідчими відомостями, 47-річний майстер лісу у період з початку 2017 до квітня 2021 року несумлінно ставився до своїх обов’язки, що полягають в охороні та захисті лісу.

Зокрема, у середині 2019 року під час раптової ревізії лісового обходу, ввіреного зазначеному майстру, працівники Коростенського лісгоспу виявили неодноразові самовільні порубки лісу. За висновками екологів, серед майже півсотні дерев були знищені кращі екземпляри сосни. Матеріальні та екологічні збитки довкіллю були оцінені у майже 300 тисяч гривень.

Така ж перевірка була здійснена й у квітні 2021 року. Цього разу лісівники виявили самовільні порубки понад 80 дерев, як сухостою, так і сироростучих беріз та сосен. Сума збитків від таких лісопорушень склала понад 200 тисяч гривень.

31 травня слідчі Коростенського районного управління поліції за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури оголосили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

Законодавством таке діяння карається штрафом від 2000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Триває подальше досудове розслідування.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.