Працівники Коростенської РВА на чолі із Юрієм Тарасюком вшанували пам’ять загиблих воїнів з нагоди Дня Героїв України

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни. А також, можна сміливо сказати, що сьогодні вся Україна молиться за тих, хто зараз виборює нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі. Це воїни-лицарі Київської Русі, козаки часів Гетьманщини, повстанці, Українські Січові Стрільці, воїни армій УНР і УПА, АТО/ООС, Герої Небесної сотні та бійці російсько-української війни.

Свято Героїв було засноване в 1941 році членами Організації Українських Націоналістів. Дата 23 травня була вибрана не випадково. У травні за суперечливих обставин загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський, 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра.У теперішніх реаліях повномасштабної війни з російським агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків — борців за волю України.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк спільно з працівниками адміністрації хвилиною мовчання вшанували пам’ять про воїнів, які віддали своє життя за наше щасливе майбутнє та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблих воїнів у зоні АТО/ООС.

Тож висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире серце до ніг Матері-України, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.