ПрАТ «Коростенський завод МДФ» вибрано керуючою компанією для індустріального парку «Коростень»

онкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» відбувся.

28 серпня 2013 року Коростенська міська рада прийняла рішення про створення індустріального парку на земельній ділянці площею 42,2 га по вул. Сергія Кемського (Жовтневій),11а, який в квітні 2014 року включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків України за №4.

В липні 2015 року шляхом відкритого конкурсу обрано та затверджено керуючу компанію індустріального парку «Коростень» – ТОВ «Екобау Сервіс».

У зв’язку з порушенням ТОВ «Екобау Сервіс» істотних умов договору про створення та функціонування індустріального парку «Коростень» 19 жовтня 2017 року Коростенською міською радою прийнято рішення про його розірвання.

Та з метою забезпечення розвитку міста, розширення його економічного потенціалу, стало необхідним проведення нового конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» (рішення конкурсної комісії від 26.05.2018 р.).

Станом на 25.06.2018 р. 17:00, останній термін подання конкурсних пропозицій, подана лише 1 заявка на участь від ПрАТ «Коростенський завод МДФ», яка зареєстрована 23.06.2018 р. Згідно з Законом України «Про індустріальні парки» у разі якщо конкурсна пропозиція (заявка) надійшла лише від одного претендента, він може бути визнаний переможцем конкурсу за умови забезпечення реалізації визначених ініціатором створення умов конкурсу, а конкурс вважається таким, що відбувся.

І ось, 26.06.2018 року відбувся конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень». Інтереси ПрАТ «Коростенський завод МДФ» представляли начальник юридичного відділу Пашинський Юрій Анатолійович та головний аналітик з питань економіки і контролінгу Герасимчук Леонід Васильович.

Після розгляду бізнес-плану та інших визначених конкурсом документів, доповіді Пашинського Ю.А., ряду запитань та відповідей, конкурсною комісією прийнято рішення визнати ПрАТ «Коростенський завод МДФ» переможцем.

Наразі, вищезазначене рішення передано ініціатору створення індустріального парку «Коростень», а це – Коростенська міська рада,  для затвердження його 23 сесією Коростенської міської ради VII скликання 5 липня 2018 року, після чого ПрАТ «Коростенський завод МДФ» буде остаточно визнано керуючою компанією та підписано відповідний договір.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.