Представники бізнесу Коростенського району передали автомобілі для 55-ої бригади ЗСУ

Сьогодні на території Коростенської територіальної громади голова правління ТДВ «ТК «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД» Юрій Біжан, керівник Коростенського щебзаводу Павло Савінський та представник компанії «COMSPEC» Юрій Поліщук презентували декілька автомобілів, які вже завтра поїдуть до воїнів 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Варто відзначити, що автомобілі для захисників України вищезгадані керівники передають не вперше, а на постійній основі. Вже закуплено та передано на фронт понад 20 одиниць важливої автомобільної техніки для наших воїнів.

Розуміючи проблему, представники відповідального бізнесу закликають керівників усіх великих підприємств Коростенського району та України придбати хоча б по одному авто для наших захисників.

«Усі авто перш ніж потрапити до наших захисників проходять повне техобслуговування. З часом ми телефонуємо нашим хлопцям і запитуємо чи потрібен знову ремонт авто, адже ми всі працюємо задля нашого спільного щасливого майбутнього», – під час зустрічі сказав Юрій Біжан.

Ще одна важлива справа, якою займаються представники бізнесу– виготовляють кронштейни, що використовуються для встановлення оптики на зброю.

Слід зауважити, що всі бійці, які раніше тут працювали, а нині захищають Україну та наші кордони, забезпечені такими кронштейнами.

Під час зустрічі неодноразово наголошували, що в Коростенському районі чимало підприємств могли б виготовляти такі кронштейни або долучитись до купівлі правильного авто для наших захисників. Варто лише усвідомити, що без нашої підтримки, без підтримки підприємств та установ захисникам України буде значно важче вибити ворога з рідної землі.

На жаль, сьогодні усім підприємствам дуже важко працювати. Війна внесла корективи в усі аспекти життя та роботи. Порушена логістика, потрібно виплачувати заробітну плату, збувати продукцію, з виробництва забирають на військову службу працівників, а на потреби ЗСУ вилучають багато техніки, проте кожен з нас старається і намагається допомогти захисникам нашої квітучої країни.

«Все має бути системно, тоді буде лад в роботі. Кожна вкладена гривня в наших захисників, повертається нам сторицею: можливістю жити, працювати, бути поряд з дітьми, відбудовувати те, що накоїв ворог та все ж мріяти і будувати майбутнє наших дітей в найкращій країні світу», – прокоментував Юрій Біжан.

«Потрібно щоб все було законно вірно оформлено, зареєстровано та звичайно, що системно. Вся техніка має ставати на облік. В Генштаб варто внести відповідні пропозиції аби винайти альтернативний шлях вирішення проблеми. Тому ми допоможемо підготувати проєкт пропозицій аби ваша ідея працювала в єдиному механізмі», – зауважив в ході зустрічі начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.

В свою чергу міський голова м. Коростень Володимир Москаленко відзначив: «Силами жителів Коростенської територіальної громади та відповідальних волонтерів і бізнесменів, ми тримались усі ці 8 місяців, але все має властивість закінчуватись. У звичайних людей надходження не збільшуються, відповідальний бізнес ледь тримається, а багато хто з псевдоволонтерів просто дозволяє собі продавати гуманітарну допомогу або піаритись на «крові» наших захисників. Але і це ми зможемо побороти разом!»

Тож, хай автомобілі, які сьогодні було передано служать вірою і правдою захисникам України. Чекаємо вас з Перемогою і віримо у вас, наші мужні і сильні воїни!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.