Продовжується збір коштів на протези для 10-річної Софії Науменко: вже зібрано 76 тисяч євро

У Коростені збирають гроші на протези для 10-річної Софії Науменко, яка у вересні 2020 року потрапила під потяг і втратила дві ноги. Лікування коштує близько 150 тисяч євро.

Наразі дівчинка бере участь у чемпіонатах із бальних танців на візку. Про це Суспільному розповіла мама дівчинки Оксана Науменко. За її словами, на протезування у Німеччині вона наразі збирає гроші.

“Ми сьогодні телефоном розмовляли з німцями. Нам сказали, що зібрати треба 113 тисяч євро на два протези і 150 тисяч євро для того, щоб харчуватися і там жити під час реабілітації (1 червня телефоном Оксана Науменко уточнила, що і на лікування, і на проживання разом потрібні 150 тисяч євро – ред.). Наразі приблизно зібрано 76 тисяч євро. Моя мрія, щоб Софія стала на ніжки”, – розповіла Оксана Науменко.

10-річна Софія потрапила під потяг 9 вересня 2020 року, коли йшла до школи і вирішила скористатися коротким шляхом, який проходив через залізничну колію.

“Софія постійно на мене сварилася, що я у 3 класі її воджу до школи і забираю, – каже мама дівчинки. – Перейшовши до 4 класу, вона сказала, що всі її однокласники вже ходять самостійно, тому вона дуже хоче сама ходити. Я була спокійною, адже зазвичай вона їздила маршруткою, а в цей день вона підійшла до мене і перепитала, чи може піти коротким шляхом. Я автоматично сказала “ні”, на що вона відповіла “мамо, все, я побігла”. На залізничній колії, яку потрібно було перейти, в той момент стояв потяг. “Я бачу, що стоїть потяг, – розповідає Софія Науменко. – Я підлажу під нього, а в цей момент навіть не збагнула, що він буде їхати. І полізла”.

Після нещасного випадку Софія проходила реабілітацію в ОХМАТДИТі, де познайомилася із тренерками бальних танців, які почали її навчати. У грудні минулого року дівчинка брала участь у чемпіонаті України з бальних танців на візку, де стала срібною призеркою.

Підтримайте Софійку у її бажанні знову ходити!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.