Проект «Коростень – місто, дружнє до дітей або ініціатива в дії» посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Проект «Коростень – місто, дружнє до дітей або ініціатива в дії» посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Асоціація міст України в рамках Проекту «ПУЛЬС» протягом січня-березня 2018 року провела Всеукраїнський конкурс серед громад-членів АМУ «Міста, дружні до дитини». Конкурс проводився за 2 номінаціями: «Краща ідея дружнього до дитини міста (селища, села)» та «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)».

Усього на конкурс було подано 140 проектів з усіх областей України, від Житомирщини – 14. Кращі практики та ідеї Бердичева, Житомира, Коростеня, Коростишева, Малина, Норинська, Овруча, Баранівки, Новоборівської та Червоненської ОТГ змагалися за звання кращих.

«Під час оцінювання, крім змістовності опису діяльності у рамках проекту, його ресурсного забезпечення, довготривалості результатів та якості оформлення, враховувалось значення проекту для всієї громади, новизна та залучення різних джерел фінансування», – поінформувала аналітик АМУ Людмила Мозгова.

Проект «Коростень – місто, дружнє до дітей або ініціатива в дії» отримав ІІ місце в номінації «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)». Автор проекту –  Тетяна Кереселідзе. 

Члени Комісії відібрали 25 практик та 15 ідей, які будуть уміщені у друкований збірник Асоціації міст України та поширені серед авторів, громад-членів АМУ протягом року, а також розміщені в електронній версії на сайті АМУ.

Переможців Конкурсу буде запрошено на нагородження (дата та формат заходу уточнюються). Додатково будуть надіслані від АМУ відповідні листи.

Асоціація міст України дякує всім учасникам Конкурсу за участь, підтримку дітей та молоді, визнання їх ролі у розбудові громад та України!

Результати конкурсу https://www.auc.org.ua/sites/default/files/sectors/u-137/rezultaty_konkursu.pdf

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.