Проект постанови про зняття Чорнобильської зони не буде розглядатись урядом

Радісна новина для всіх коростенців і жителів Коростенського району.  Зловісний проект постанови про зняття Чорнобильської зони з населенних пунктів нашого регіону, у тому числі Коростеня і Овруча не буде розглядатись урядом. Про це повідомляє депутат Верховної Ради від нашого краю Володимир Арешонков.

“Чорнобильці! Дорогі мої виборці! Можна видихнути. Ви – молодці, ви показали всій Україні, що за свої конституційні права, за державні гарантії треба боротись, бо народ є носієм влади і його думку не можна ігнорувати.
Вдячний усім очільникам громад, всім, хто не відсиджувався, хто активно ключився у в процес щодо недопущення перегляду меж чорнобильських зон. Після відомих подій у Коростені, в інших громадах, нас почули. Сьогодні в Києві я провів ще ряд зустрічей з представниками центральних органів влади, які перед ухваленням нормативно-правового акта Уряду України обовязково дають на нього експертний висновок. Урядовці погодились, що ухвалення постанови щодо перегляду зон є необгрунтованим. Я отримав чітку відповідь і радо повідомляю вам усім – зловісний проект постанови не буде розглядатись урядом. НЕ БУДЕ! Також запевняю, що й далі не збавлятиму темпу щодо моніторингу дій, які можуть зашкодити правам і свободам чорнобильців. Також є домовленість щодо комплексного підходу та створення дієвої програми вирішення чорнобильських проблем. Ось так! Вітаю всіх нас з цією невеличкою, але дуже значною для кожної категорії чорнобильців перемогою”, –  повідомляє наш депутат.

One comment

  1. Питання: хіба уряд може скасувати Закон своєю Постановою???
    Такі питання має вирішувати ВР, а не уряд. ”Наша пісня гарна, нова…”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.