Прокуратура Житомирщини підтримуватиме обвинувачення стосовно майстра лісу, недбалістю якої лісовому фонду завдано збитків на 1,2 млн грн

Прокуратурою Житомирської області забезпечено ефективну протидію розкраданню лісових ресурсів регіону.

Зокрема, з початку року, за процесуального керівництва органів прокуратури  області, завершено досудове розслідування у 13 кримінальних провадженнях за фактами розкрадання лісових ресурсів. Обвинувальні акти у вказаних кримінальних провадженнях затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців викрито дві організовані злочинні групи, які скоювали незаконні порубки дерев на території лісництв Житомирщини.

Також, викрито майстра лісу дочірнього підприємства «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, внаслідок службової недбалості якої лісовому фонду спричинено збитки на 1,2 млн грн.

На даний час такому «горе-майстру» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України, обвинувальний акт затверджено та скеровано до суду. Публічне обвинувачення забезпечуватиме Коростенська місцева прокуратура.

У ході досудового розслідування кримінальних проваджень стосовно незаконних порубок лісу вилучено та накладено арешт на понад 2 тис м. куб деревини, що протиправно вибула з лісового фонду. Також відшкодовано завданих збитків на суму 70 тис грн.

Питання протидії правопорушенням у лісовій сфері на території області і надалі є пріоритетним для правоохоронців області.

Робота на даному напрямі триває та перебуває на постійному контролі у керівництва прокуратури Житомирської області.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.