Релігійна громада с.Горщик Коростенського району перейшла до ПЦУ

Релігійна громада великомученика Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької Єпархії української православної церкви (ПЦУ) села Горщик, Коростеньський район, Житомирська область ” отримала всі офіційні документи про перейменування та зміну підлеглості.

Сьогодні, у велике свято Святої Трійці, вже офіційно відбулися богослужіння українською мовою від православної церкви України! Очолював богослужіння Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, співслужили священники ПЦУ. Прийшло багато парафіян.
Для людей це велика подія, тому сільський голова організував невелике свято з солодощами, хором, короваєм.

Єпископ Паісій подарував ікону святого великомученика Димитрія Солунського Мироточивого, з частинкою його чесних мощей. Вона буде храмовою іконою церкви. Також він привіз всю необхідну церковну літературу для здійснення богослужінь.

Бажаємо громаді божого благословення, щоб в майбутньому православна церква України служила на благо українського народу, зокрема жителів громади села Горщик!
До церкви треба ходити не тільки на великі свята, а щонеділі, ходити з чистим серцем і бажанням молитви, а не із забобонами та для формальних ритуалів.
В церкву йти з радістю, задоволенням, щоб заряджатися позитивною енергією і потім щедро ділитися нею з рідними та сусідами! Церква повинна бути демократичною, а не тоталітарною. Домом, а не виправним табором. Церква повинна бути від Бога, а не від влади та її амбіцій!

Многая літа!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.