Річку Уж забруднюють самі ж коростенці. ФОТО

В той час, коли жителі міста вболівають за нашу річку, постійно звертаються до влади, тиснуть на неї аби річку та прибережні ділянки чистили, а підприємства та громадяни були свідомими і не забруднювали наш Уж хімікатами, викидами, зливами каналізації, в Чолівці живе коростенець, якому все це байдуже.

Ні. Йому не просто байдуже – йому глибоко … «байдуже» на все це. «Горе-хазяїн» живе по вулиці Наровського, 68, поряд з річкою, близько двох метрів до неї, і тримає близько 40 кіз.

Всі результати життєдіяльності кіз, тобто фекалії, йдуть в річку. А це, як ви розумієте, забруднює нашу головну водну артерію. Мало того, поблизу обійстя стоїть жахливий сморід. На будь-які зауваження сусідів чоловік або не звертає увагу, або відповідає в грубій формі.

Що робити в даній ситуації? Куди бігти? До кого звертатись? Саме такі питання виникають зараз. Але головне з них таке: чи є в людини совість, чи є в людини людяність? Мабуть немає, якщо в ситуації, коли в районі, в Україні так гостро стоїть проблема води, захисту довкілля.

Просимо відповідні служби відреагувати та застосувати до «горе-хазяїна» всі можливі методи впливу аби закінчити це знущання з людей та природи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.