Рішення чергового засідання Коростенської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.09.20 р.

На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулось сьогодні, 21 вересня 2020 року, заслухавши доповіді заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика, головного лікаря КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Наталки Бугайової, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської, начальника сектору освіти Коростенської РДА Василя Митюка було вирішено:

З питання “Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Коростенського району у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).”:

Керівникам установ, організації, підприємств, органам місцевого самоврядування (за згодою) забезпечити дотримання протиепідемічних заходів:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб (перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно);

3) забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).


З питання “Про вжиття протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  на території с. Михайлівка Михайлівської сільської ради”:

І. Рекомендувати керівникам установ, підприємств, організацій, органам місцевого самоврядування (за згодою):

  1. Поновити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої освіти на території Михайлівської сільської ради з 00.00год.  22 вересня 2020 року.

2. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти та культури на території Михайлівської сільської ради.

3. Заборонити проведення спортивних  заходів та змагань території на Михайлівської сільської ради.

4. Продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення, зокрема серед працівників навчальних закладів району, щодо обов’язкового користування засобами індивідуального захисту, дотримання карантинних заходів.

ІІ. Сімейним лікарям, Коростенському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області та Коростенському відділу ГУ Національної поліції у Житомирській області:

  • продовжувати здійснювати контроль за станом здоров’я дітей, які проживають у с. Михайлівка та с. Васьковичі;
  • вжиття передбачених заходів в разі виявлення порушень санітарного законодавства;
  • проведення щоденного  контролю за дотриманням громадянами та юридичними особами встановлених карантинних та обмежувальних заходів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.