Робоча поїздка голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка до Горщиківської сільради 02.01.2020

Другого січня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк побував з робочою поїздкою в Горщиківській сільській раді.

Під час зустрічі з Горщиківським сільським головою Анатолієм Шишковським, депутатами та працівниками сільської ради очільник району  наголосив, що для подальшої роботи та розвитку громади, необхідно звернути особливу увагу на створенні структурних підрозділів, що будуть відповідальними за різні напрямки (медицина, соціальних захист, служба у справах дітей, інформаційний простір тощо).

В ході діалогу було піднято ряд актуальних питань – реформа децентралізації, відсутність питної води, необхідність проведення ремонтних робіт на автошляхах , в тому числі грейдерування та інші. Було запропоновано деякі шляхи вирішення проблем.

Далі голова Коростенської районної державної адміністрації в супроводі  голови сільської ради, депутатів відвідав Горщиківський ліцей, де проінспектував класи “Нової української школи”, побував в класах, де закуплено нові меблі та зроблено ремонти відповідно до специфічних потреб (класи географії, біології та хімії).

По закінченню робочої поїздки Юрій Тарасюк, Анатолій Шишковський та депутати сільської ради проїхали на територію колишнього заводу ЗБВ, де Житомирська обласна рада надала дозвіл на користування надрами ТОВ “ГРАНД КАСТЛ” з метою видобування гранітів.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.