Російська авіація може знову бомбити Коростень – припущення військового аналітика

З боку Білорусі продовжує зростати загроза збільшення ракетно-бомбових авіаударів. Росія може зосередити їх по північно-західних областях.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Карта фронту. Де наступають окупанти і як Україна відбиває їхні атаки».

За словами військового аналітика, полковника Сергія Грабського, вздовж кордонів з Україною Білорусь розташовує ППО С-300. Для її оборони це не має жодного сенсу, оскільки їй нічого не загрожує. Однак, вона може застосовувати їх для захисту авіації Росії, яка завдаватиме удари виходячи з її території.

“Водночас вони можуть створити протиповітряний захист для тієї авіації, яка потенційно буде завдавати ударів з Білорусі, заходячи в простір України. У такому разі є ймовірність нанесення авіаційних ударів по нашій залізниці в районі Ковель-Сарни-Коростень. Тобто зростає ризик повітряних ударів по Волинській, Рівненській та Житомирській областях, можливо — і по Львівській області”, – припустив Грабський.

Нагадаємо, інтернет-ресурс Коростень-Інфо нещодавно повідомляв, як нещодавно російські винищувачі, які вилетіли з території Білорусі, нанесли авіаудару по Коростеню.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.