Розвіюємо міфи щодо закриття Васьковицької школи

Нещодавно ми повідомляли, що в двох селах Коростенського району обговорювали подальше фінансування не педагогічних працівників та комунальних послуг у малокомплектних школах http://www.korosten-rda.gov.ua/catalog_252_7484_2.html . Малокомплектні школи опинилися в складній ситуації: розмір субвенції, отриманої в цьому році у розрахунку на 1 дитину розрахований лише на заробітну плату педагогічним працівникам, а заробітну плату не педагогічним працівникам (техперсоналу, кочегарам, сторожам) та за комунальні послуги (електроенергія, водопостачання, вивіз сміття) доводиться сплачувати за рахунок коштів місцевого бюджету. Раніше ці потреби покривала районна рада, проте сьогодні районний бюджет виснажений, оскільки із об’єднанням громад надходження ПДФО стали акумулюватися не в районному бюджеті, а у кожній громаді окремо, де їх використовують за потребами у повному обсязі.

Васьковицька СЗШ І-ІІІ ст. до малокомплектних не відноситься, проте в Коростенському районі, на жаль, деякими політичними силами розповсюджується неправдива інформація щодо закриття цієї школи. Тому 5 червня 2018 року голова зустрівся з педагогічним колективом Васьковицької школи та запевнив педагогів, технічних працівників, батьків, що: «Чутки про закриття школи, це лише чутки і я буду наполягати на тому, що ми збережемо школу, більш того плануємо зробити її опорною. Це дасть можливість навчальному закладу розвиватися, мати більше фінансування, поповнювати матеріально-технічну базу, а дітям із Васькович та інших навколишніх сіл навчатись, у достойному приміщенні під керівництвом мудрих наставників».

Також Сергій Дмитрук зазначив, що він відкритий до спілкування з кожним жителем Коростенщини та закликає звертатись до органів влади, до нього особисто з будь-якого питання або проблеми і не слухати чутки, які нав’язують людям політичні сили-популісти.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості апарату райдержадміністрації

Матеріал взято з офіційного сайту Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.