Рятувальники продовжують роз’яснювати селянам правила безпеки в побуті для запобігання виникненню пожеж

21 лютого працівниками Коростенського міськрайонного відділу ДСНС спільно з соціальними працівниками та відділом цивільного захисту Коростенської  районної  адміністрації проведено пожежно -профілактичне відпрацювання Сарновицької сільської ради, де цього року сталося 2 пожежі та отримала опіки  пенсіонерка під час гасіння власної оселі. Тож, рейдовики вирушили до 35 помешкань громадян аби роз’яснити господарям які порушення правил безпеки найчастіше призводить до займань у побуті. Зокрема, звернули увагу на стан пічного опалення та електрообладнання і вручили мешканцям листівки з правилами безпеки. Також цього дня рятувальники окремо поспілкувалися з учнями місцевої загальноосвітньої школи.

Зважаючи на те, що у районі велика кількість пожеж трапилася через необережне поводження з вогнем, і як наслідок – горіла суха трава, рятувальники звернули в першу чергу увагу громадян на забороні розводити багаття у вітряну погоду. Причинами пожеж також були випадки короткого замикання електропроводки. Будинки, що розташовані поблизу поля та дороги, а також помешкання на кілька господарів найчастіше зазнавали займань, тож їм була приділена особлива увага.

Під час подвірних обходів рятувальники, зокрема, відвідали оселі багатодітних родин, людей похилого віку, одиноких осіб, а також сімей, в яких зловживають алкоголем. Мешканцям розповіли не лише про основні правила безпеки, а й про причини виникнення та наслідки пожеж.

Окрім цього, рятувальники здійснили перевірку житлових будинків найбільш незахищених верств населення. До уваги бралася  цілісність електромережі та безпечність пічного опалення. Фахівці вказували на недоліки та давали рекомендації щодо їх усунення. Наприкінці, мешканці отримали інформаційні брошури з правилами пожежної безпеки. Неабияк вразило фахівців і те, що одинокі та літні люди таки краще дбають про свої оселі та дотримуються норм пожежної безпеки

Якщо ж ви помітили пожежу, якнайшвидше 

зателефонуйте до служби порятунку за номером “101”.

Антоніна Волощук, провідний інспектор   

Коростенського міськрайонного відділу

управління ДСНС України у Житомирській області

Тетяна Біляченко, начальник відділу

 з питань цивільного захисту райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.