Рятувальники спільно із поліцейськими навчали населення правилам безпеки

Нещодавно рятувальники спільно із працівниками Національної поліції провели профілактичний рейд по житловим будинкам міста Коростень щодо дотримання правил безпеки у побуті. Окрему увагу було наголошено на правилах експлуатації газового обладнання та електричних приладів.

Рятувальники мали змогу поспілкуватися з мешканцями квартир багатоповерхівок та нагадати їм основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Працівники Служби порятунку 101 пояснили основні причини виникнення пожеж та застерегли громадян від наслідків безвідповідального ставлення до власної безпеки.

Крім того, рейдовики розповіли про те, як діяти у разі виникнення пожежі та іншої надзвичайної ситуації. Надзвичайники оглянули стан електрообладнання та електромережі, а також порадили мешканцям та керівникам об’єднань співмешканців багатоповерхових будинків не захаращувати загальні коридори, тамбури та сходові клітини особистими речами. Крім того, фахівці Національної поліції проводили профілактичну роботу серед населення щодо правильного поводження під час виявлення підозрілих предметів.

На завершення рятувальники залишили громадянам листівки з порадами щодо дотримання правил безпеки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.