СБУ викрила ще одного зрадника – уродженця Коростеня

Служба безпеки продовжує системно документувати злочини поплічників країни-агресора, аби жоден зрадник не уникнув справедливого покарання.

Контррозвідники СБУ встановили 37-річного уродженця Коростеня, який добровільно перейшов на бік ворога у період збройного конфлікту.

За наявними оперативними даними, зрадник зарахований до складу федеральної служби військ національної гвардії російської федерації (росгвардії) тимчасово окупованого Криму.

Досудовим розслідуванням встановлено, що після захоплення росією частини території України у 2014 році ексміліціонер ГУ МВС України в АР Крим відмовився виконати наказ українського командування про передислокацію, зрадив присязі на вірність народу України і залишився в тимчасово окупованому росіянами Криму.

Згодом зловмисник набув російського громадянства, приніс присягу на вірність рф та вступив до «міністерства внутрєнніх дєл по рєспублікє Крим».

У 2016 році він «підвищив кваліфікацію» у краснодарському університеті мвс рф, отримавши звання «старшого сержанта поліції».

З 2019 року запроданець продовжує «служити» державі-терористці у складі росгвардії, виконуючи завдання з так званого «забезпечення громадської безпеки і охорони громадського порядку» у тимчасово окупованому Криму.

СБУ ретельно вивчено і зафіксовано усі етапи вчинення фігурантом зради Батьківщині та його співпраці з ворогом.

За матеріалами контррозвідки спецслужби слідчий ДБР повідомив зловмиснику про підозру за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Незважаючи на те, що експравоохоронець переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Криму, спецслужбі відомі його місце проживання, особисті дані та коло контактів.

Викриття та документування протиправної діяльності здійснювали контррозвідники Управління СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.