«Село моє, душі криниця»

Веселівка лагідна і мила,

                                                                      водночас велична і проста.

                                                                      Ти мене з дитинства полонила,

                                                                      ти навчила радості й добра…

                                                                      Я росла не знаючи печалі,

                                                                      мов трава безжурна, степова,

                                                                      тут мене з дитинства колисали

                                                                      шепіт нив і тиша степова.

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто став на весільний рушник 50 і більше років тому, послухати музичні композиції, подивитися виступи своїх же діточок на сцені та порадіти їх творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс з усіх куточків України. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку – від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

Так і 15 жовтня яскравим дійством стало святкування Дня села у Веселівці. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися, що й цього року на урочистості й веселощі завітали гості із Коростенської райдержадміністрації заступник голови Наталія Тертична, депутат обласної ради Володимир Нагорняк, жителі сусідніх сіл – Розівка, Іванівка і навіть Граби. Тут було на що подивитися.

В цьому році виповнилося 90 років Веселівській сільській раді. Багато часу сплинуло відтоді як вона розпочала свою роботу. Село змінювалося і з року в рік змінюється на краще. Працівники та керівники всіх місцевих установ та організацій намагаються створити гарні умови для своїх жителів.

На початку святкового концерту присутні були ознайомлені із слайд-шоу. Хто перший раз бачив фото, а хто й згадав минулі, гарні часи.

Офіційну частину, традиційно, відкрила сільський голова Тетяна Киселевич. Щиро вітаючи земляків, бажала їм миру, здоров’я, добробуту. І дякувала всім присутнім за підтримку в розвитку села: «Наша громада славиться людьми талановитими, щирими, добрими та працьовитими, які створюють його матеріальне, духовне сьогодення та майбутнє. Здоров’я та щастя вам, багатства духовного та матеріального, добробуту й миру, злагоди й удачі в кожній родині!».

Подарунків і вітань цього дня було безліч. Так, заступник голови Коростенської райдержадміністрації Наталія Тертична вручила подяки сільським головам попередніх скликань від імені Коростенської районної державної адміністрації та районної ради.

Цього дня також вшанували земляків, які захищали і нині захищають суверенну територіальну цілісність нашої держави у зоні АТО.

Керівник підприємства ТОВ «Український харчовий альянс-ЕКО» – Михайло Скляров відзначив за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток села окремих веселівчан пам’ятними подарунками та грошовими винагородами.

Вітання приймали й від Володимира Нагорняка, котрий за словами жителів Веселівки, ніколи й нікому не відмовив у допомозі, завжди підтримував тих, хто до нього звертався за підтримкою.

Щирі пісенні вітання, запальні танці та веселі сценки цього дня дарували для щасливих багатодітних родин, для матерів-героїнь, для всіх гостей та земляків – гурт «Примхливі дівчата», саксофоніст – Микола Юсипей та працівники будинку культури.

Спонсорами свята були Веселівська сільська рада, ТОВ «Український харчовий альянс – ЕКО», ТОВ «Укрзерноком». Завершилося дійство спільним фото.

І Веселівка знову перетворилася на тихе й спокійне село, у якому кожен житель може зосередитися на своїх особистих справах. І так буде аж до наступного року, коли люди відзначатимуть День чудового українського села…

Веселівська сільська рада висловлює щиру подяку за допомогу в розвитку села постійним спонсорам: депутатам обласної ради Володимиру Нагорняку, Ірині Костюшко, корпорації «Таско», ТОВ «Український харчовий альянс – ЕКО», ТОВ « Укрзерноком», ТОВ «БСК Агро» і ТОВ «Ниви Полісся».

 Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.