«Шалена PANDA» – світ розваг і творчості запрошує у гості коростенську дітвору!

16 травня у парку «Древлянський» свій літній сезон відкрив дитячо-юнацький розвивально-розважальний комплекс «Шалена PANDA». Віднині з вівторка по неділю включно, з 15.00 до 19.00, у цьому центрі чекають на діток різного віку, які, разом з представниками Центру дитячої та юнацької творчості та «Стрілецького клубу», поринуть у світ спорту, забав, творчості і веселощів.
Відкриття літнього сезону у сонячний недільний день проходило в стилі гавайської вечірки. На всіх присутніх чекало багато конкурсів з подарунками, майстер-класів, танцювальних флешмобів, працювали різні локації, де діти могли виготовляти поробки, малювати, проводити досліди, стріляти з лука, грати в теніс, займатися скалолазанням та просто весело проводити час.
За словами Тетяни Кереселідзе, директорки комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості», «Шалена PANDA» завжди чекає на всіх, хто хоче провести гарно і результативно своє літнє дозвілля.
Тут, окрім вже створених зон та локацій, працюватимуть і нові. В планах і літній кінотеатр, а також втілення багато інших цікавих ідей та проведення тематичних драйвових вечірок.
Дитячий комплекс працює безкоштовно, і чекає на дитячі посмішки, дзвінкий сміх та продуктивний й весело проведений разом з хлопчиками і дівчатками літній час.
Світлана Барановська
Фото Оксани Єфімової

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.