Шановні друзі, побратими, учасники бойових дій на території інших держав, ветерани війни в Афганістані та члени сімей воїнів-афганців!

Щорічно 15 лютого український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, нагадуючи про біль та загиблих на чужій землі друзів. Вічна пам’ять воїнам, які до кінця виконали свій військовий обов’язок! Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети.

Висловлюю щиру подяку воїнам, які зайняли активну громадянську позицію, бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З повагою, перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації, депутат районної ради, член спілки Коростенської міськрайонної спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Василь Курилюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.