Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

15 лютого виповнюється 30 років з часу виведення військ з Республіки Афганістан. Цього дня ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто залишався вірним військовій присязі у «гарячих» точках планети і повернувся додому.

У ці важкі для країни часи, як ніколи, ми згадуємо та цінуємо подвиги учасників бойових дій. Вони є взірцем патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Чимало їх і сьогодні стало на захист неньки-України.

Велика подяка всім військовослужбовцям, які боронять нашу Вітчизну, охороняючи наш спокій. Нехай ваші сила та мужність завжди підсилюються любов’ю та підтримкою рідних і близьких.

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів на території інших держав, шановні родини загиблих, ветерани війни, миротворці, щиро бажаємо вам і вашим родинам добра і злагоди, достатку, міцного здоров’я, мирного неба та благополуччя!

З повагою,

голова Коростенської районної

державної адміністрації

Сергій Дмитрук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.