Шановні виборці – жителі Коростенського району!

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо громадян, які мали проблеми, пов’язані з неточностями у списку виборців під час голосування на попередніх виборах, звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської райдержадміністрації. Особливо це стосується виборців:

–   кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;
–   змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
–   мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
–  виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;
–  громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
–  які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Також перевірити свою наявність у Державному реєстрі виборців можна за допомогою онлайн ресурсу «Особистий кабінет виборця», розміщеного на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців. Для того, щоб отримати інформацію щодо свого включення до Реєстру, виборцю необхідно лише зареєструватись на вказаному ресурсі та правильно (згідно з паспортом) вказати свої дані. Через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь на ваш запит. Проте, на даний час цей ресурс дозволяє перевірити лише інформацію щодо свого включення або не включення до Державного реєстру виборців.
Враховуючи вище сказане, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців. Не залишайте перевірку на останній день – за п’ять днів до голосування внесення у списки можливе за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому, якщо є сумніви – звертайтесь зараз! При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м.Коростень, вул.Грушевського, 60/2, 4-й поверх, кабінет 41. Додаткова інформація за телефоном: 4-54-07.

Оксана Островська,

начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.