Шановні земляки, дорогі побратими!

Сьогодні ми згадуємо всіх тих, хто не з власної волі побував на війні у мирний час, хто загинув у воєнних конфліктах на території Алжиру, Анголи, Афганістану, Бангладешу, Вєтнаму, Іраку, Іспанії, Ефіопії, Єгипту, Йемену, Камбоджі, Китаю, острова Куби, Лаосу, Мозамбіку, Сирії, Сомалі, Югославії, Чилі, Угорщини.

Цей день не лише шана пам’яті загиблим, а й свідчення глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені воїнами-інтернаціоналістами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Вітчизні.

У далекому 1989 році закінчилася одна із найжорстокіших та кривавих “неоголошених” воєн в історії людства і останній воїн покинув Афганістан. На жаль і сьогодні цілісність кордонів нашої країни під лихою загрозою. Крізь роки, ми повинні недопустити повторень кривавих подій історії.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь, залишатимуться взірцем військової доблесті та героїзму, а Афганська війна повік буде для нас нагадуванням про те, як важливо берегти мир та злагоду у нашому домі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, щастя, мирного неба, добра і достатку.

З повагою,

член правління Коростенської міської (районної) спілки ветеранів афганської війни та воїнів-інтернаціоналістів, депутат Коростенської районної ради, перший заступник голови Коростенської райдержадміністрації

Василь Курилюк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.