Шановні жителі Коростенщини!

Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа планетарного масштабу, що привела до страшенних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Та найгірші з них – тисячі втрачених житів наших співгромадян, їх здоров’я та рідних домівок.

Ядерний вибух, який знищив 26 квітня 1986 року Чорнобильську АЕС об’єднав народи багатьох країн одною бідою. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на відчайдушну боротьбу з неконтрольованим атомом в перші хвилини аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичної та соціальної турботи.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, щиро вдячні за їх безмежну мужність і відвагу, сумлінно виконаний громадянський обов’язок, за порятоване їх зусиллями людство.

Час не загоїть чорнобильських ран, ці важкі героїчні події назавжди залишаться в пам’яті народу та нащадків, які через роки все ще відчувають смертоносні наслідки радіоактивного лиха. З повагою та болем схиляємо голови перед вашим подвигом та пам’ятаємо, щоб не повторити у майбутньому.

З повагою,

голова Коростенської районної

державної адміністрації

Сергій Дмитрук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.