Ще одна церква Коростенського району приєдналася до Православної Церкви України

8 листопада в селі Буки Малинської територіальної громади Коростенського району відбувся урочистий перехід парафії, що за ініціативи місцевих вірян вийшла з-під юрисдикції УПЦ МП (Московський патріархат) та приєдналася до Православної Церкви України.

Участь в заході також взяли Народний депутат України Тетяна Грищенко, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, представники влади Малинської громади, журналісти.

Історія переходу релігійної громади розпочалась в квітні 2022 року. Саме тоді відбулось опитування соціологічної групи «Рейтинг» яке показало, що 51% українців вважають, що діяльність Української православної церкви Московського патріархату необхідно заборонити.

Невеличка церква, що відтепер увійшла до складу Православної Церкви України, була відкрита ще в 1870 році. Вона мала важку, непросту історичну долю. Її закривали, на її місці функціонувала місцева бібліотека та клуб, та згодом все ж таки місцеві жителі вибороли право на існування в селі маленького православного храму.

Сьогодні в нашій країні йде війна, проте двері Православної Церкви України завжди відчиненні для всіх прихожан. І дуже важливо, аби в серці кожної людини, аби в кожному українському будинку жила віра в Бога та в наші Збройні Сили України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.