Що кажуть люди про коростенську районну поліклініку

На сьогоднішній день перенесення поліклініки у приміщення КЗ «Коростенської районної лікарні» Коростенської районної ради на вул. Жмаченка, 46 призвело до виникнення суперечок, неоднозначного ставлення до прийняття цього рішення та до деяких незручностей для жителів Коростенського району, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт в приміщенні поліклініки. Тому ми вирішили запитати безпосередньо у відвідувачів поліклініки та лікарні, тобто хворих, про наслідки таких змін.

 Зі слів жительки с. Холосне, Васянович Людмили Іванівни, яка в даний момент знаходиться на лікуванні стаціонарного хірургічного відділення районної лікарні: «Медичними послугами користуюся вже вдруге за місяць, і дуже добре, що лікарня і поліклініка стали одним приміщенням, адже варто лише пройти через коридорчик, щоб потрапити безпосередньо до лікарняних палат від прийомної лікаря і зовсім не треба їхати інший кінець міста, наприклад мені, з хворою ногою. Дякую вам, що ви турбуєтесь».

Прокоментувала своє перебування в гінекологічному відділенні жителька с. Михайлівка Боровик Віра Валеріївна: «Я молода мама, маю двох діток, тому часто звертаюсь до Коростенської районної поліклініки. Зараз ось сама потрапила в лікарню. Спочатку, коли поліклініку переносили з Пашин, ми звичайно обурювались, бо не розуміли такого перенесення. Але зараз бачимо багато плюсів. Проконсультувавшись у лікаря в поліклініці, відразу можна лягти на стаціонарне лікування в лікарню. Всі лікарі на місці. Дуже добре лікують. Дістатись до медичних закладів не важко. Є кілька автобусів. А те, що йде ремонт, тож це добре. Для людей стараються і роблять, щоб потім було гарно і зручно».

Село Мелені, Бігун Віра Тимофіївна: «У чоловіка травмована нога, зараз медичними послугами користуємося дуже часто. Чоловік лежав і в обласній лікарні і в міській лікарні, зараз сюди – в районну поклали, так тут кращий догляд, і годують краще. Набагато краще, що поліклініка і лікарня поряд стали, бо непотрібно більше їхати  ні в Пашини, ні в Ушомир, так і дешевше, і скоріше. А якщо хтось із родичів лежить в лікарні, треба ж завести і ліки і їжу – звичайно зараз набагато зручніше добиратися стало».

Результати опитування показали, що всі висловили позитивне відношення до об’єднання поліклініки та лікарні в одне приміщення, адже це зробило надання медичних послуг більш комфортним та оперативним, так як всі лікарі знаходяться поруч і це значною мірою покращило медичне обстеження та лікування хворих.

До медичного закладу можна доїхати такими маршрутами як №7, 7а (до зупинки Гастелло) та №8 до головного входу лікарні. Крім того з 04 січня 2017 року курсує маршрут автобусу №2-Б. Кінцеві зупинки цього маршруту – Пашини-Гастелло через залізничний вокзал та Коростенську районну лікарню.

В робочі дні тижня в салоні кожного міського автобуса виділено 2 місця за 50% від вартості проїзду (2 грн.) для громадян, які мають право пільгового проїзду в міському транспорті згідно законодавства України. Для отримання даної знижки слід показати водію документ (посвідчення), який підтверджує право на пільговий проїзд.

                                                                                Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.