Шкільний ярмарок зі збором коштів на ЗСУ пройшов в селі Михайлівка Коростенського району

Майже 2000 гривень (1831 грн.) зібрали сьогодні учні та батьки, вчителі та працівники Михайлівської гімназії Коростенської міської ради під час шкільного ярмарку на підтримку воїнів-захисників України.

Захід, який було організовано в начальному закладі з любов’до рідної землі, її героїв, що нині боронять Україну від окупантів, пройшов традиційно в осінню пору під час канікул.

Діти та батьки відповідально поставилися до проведення ярмарку. Тут були домашня випічка, солодощі зроблені власними руками, фруктові желе різних видів, звичайно ж вареники, узвар, яблука, гарбузове насіння тощо.

Порадували дитячі вибори, квіткові композиції з осінніх квітів та жовтого листя, прикраси, які також були виготовлені руками дітей. Порадували всіх присутніх в залі юні михайлівчани концертною програмою з пісень і танців. Навіть наймолодші школярі долучитись до важливої події.

Як говорили на заході діти та дорослі: “Сьогодні ми щиро вдячні нашим захисникам за те, що можемо жити, працювати, вчитись, вчити, виховувати своїх дітей, брати участь у шкільних заходах, бути поряд один з одним. Низький уклін кожному захиснику нашого села, всієї України за їх витримку, силу, мужність, хоробрість! Дякуємо вам, дорогі, віримо у вас, чекаємо вас!”

У багатьох з цих дітей сьогодні батьки на фронті. Тому вони прекрасно розуміють важливість проведення зборів на підтримку воїнів ЗСУ.

І хоч сума, яку було зібрано, комусь видасться невеликою, хочемо нагадати, що немає маленьких донатів – є нуль. В свою чергу дякуємо всім, хто проводить такі ярмарки, хто збирає кошти, хто робить все від себе можливе, аби допомогти наших Героям.

Наближаємо Перемогу разом!

Наталія Колєнова, член Національної спілки журналістів України

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.