Школи Коростенської громади продовжують процес реформування. Які зміни чекають

Як школи Коростенськоії громади пройдуть процес реформування – дорожню карту має скласти Освіта Коростень – повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Попри війну, реформа освіти триває.

На жаль, в громаді зменшується кількість дітей (демографічна криза, більше 1400 дітей знаходиться за кордоном), і відповідно зменшується розмір державного фінансування освіти.
Для запровадження освітніх реформ було створено робочу групу, на якій обговорювалось питання впровадження програми оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти до 2027 року. Але, на жаль, відділом освіти не було огрганізовано процесу комунікації зі шкільною громадськістю. Тому і прийнято рішення обговорити з батьками ймовірність трансформувати 3 та 11 ліцей в гімназію, відповідно до чого набору до 10 класів цих закладів рекомендовано не проводити.

На діалоговій зустрічі з батьками 3 та 11 ліцею було багато думок та емоцій, але реформа, як зазаначив міський голова Володимир Москаленко, торкнеться усіх закладів освіти. Правила та вимоги мають бути однакові для усіх, і попереду ще багато змін чекає на усі, без винятку, заклади освіти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.