Швецький оздоровлюючий проект «Зміни себе»

Згідно світовим прогнозам жінки з Южної Кореї до 2030 року будуть жити в середньому 90 років, француженки – 88,6 років, британки – 85,2 роки, а британці – 82,5 років, шведи – 82,6. Швеція входить в десятку найщасливіших країн світу. Швецький спосіб життя – це частинка щастя та здоров’я кожного громадянина не тільки своєї країни, а й всього світу, за що 8 світових вчених отримали нобелівську премію.

В Україні статистика сумна та невтішна: з 2013 року закрито  23 відсотки дитячих спортивно-юнацьких школи, середній вік життя громадян зменшується з кожним роком, кількість хворих збільшується через екологію, недосконалу систему охорони здоров’я, через стреси від цін на продукти харчування, їх якості, а також від цін на комунальні послуги при невеликому доході і т.д.  Все йде не до покращення…

Тому саме зараз слід кожному задуматися за своє здоров’я, адже життя наше розраховане не на 200 років. Можливо вже треба зупинитися та переоцінити свої звички, переробити їх  для покращення свого здоров’я та здоров’я своїх рідних, близьких, знайомих…

Проект «Зміни себе» включає нові знання в індустрії правильного способу життя, навчання основам правильного харчування, комплексу  необхідних фізичних вправ для організму.

В Коростені проект «Зміни себе» допоможе кожному бажаючому пройти унікальне змірювання показників здоров’я на японському аналізаторі, визначить біологічний вік  Вашого організму, визначить стан та необхідність організму  в кількості води, об’єму м’яз та кісткової тканини.

Цікава інформація, гарний настрій, нові звички та бажання змінити своє життя появиться в кожного, хто відвідає даний проект.

Можливо, прочитавши цю статтю, ви відкинете всі сумніви, і нарешті увіллєтеся в дружні ряди прихильників здорового способу життя або покращення свого життя.

Є в нас гарна інформація, позитив, сміх, вікторини, спа-процедури, фітнес,  відпочинок на природі та все, що потрібно кожній людині прожити довго та щасливо…

Запрошуємо на проект всіх бажаючих (молодих, старших, одиноких, сердитих, веселих-одним словом різних) на вул.Красіна, 3, 2-й поверх (домофон 4-В). Телефон для запису  0967744045, 0639866888, 0971440263.

   Організатори проекту «Зміни себе»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.