Схід села Мелені

24 березня  голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук відвідав с. Мелені Коростенського району, де відбувся  схід села. Також серед присутніх були головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Бугайова Наталка Вікторівна,  представники поліції та управління праці та соціального захисту населення Коростенської РДА.

Схід села розпочався з доповіді сільського голови Грищенко Ніни Валентинівни про роботу сільської ради та проблемні питання громади, серед яких проблема покращення доріг, соціальна допомога мало захищеним верствам населення, надання субсидії на тверде паливо та багато інших. Також сільський голова зупинилася на питанні спалювання сухостою, наголосивши, що спалювати суху траву категорично заборонено, бо це може призвести до страшних наслідків.

В ході розмови голова адміністрації відповідав на питання, які турбують селян. Цікавою виявилась тема децентралізації. Сергій Васильович розповів про перспективи майбутніх об’єднаних громад, умови об’єднання та план розвитку. Обговорювали проблеми сполучення села з районним центром та швидкість реагування екстрених служб на виклики людей.

Бугайова Наталка Вікторівна  доповіла про стан медицини в районі, зокрема про місцеву амбулаторію. Також повідомила, що найближчим часом прийом хворих в с. Мелені буде проводити лікар загальної практики-сімейний лікар.

Старший інспектор відділу інформаційної

                                        діяльності та комунікацій з громадськістю

 

                                        Вигівська Людмила

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.