Славний 90 річний ювілей відзначила жителька села Холосне

Днями в селі Холосне Коростенського району одна із довгожителів села відзначила свій славний ювілей. Від Коростенської районної державної адміністрації в особі заступника голови Наталії Тертичної, голови Коростенської районної ради ветеранів Миколи Фещенка, голови сільської ради Володимира Лангера, аматорського колективу «Холосненський батальйон», директора Поліської гімназії І-ІІІ ст. Богдана Годованця, односельчан та родини вітання з 90-річчям приймала Рузька Іванівна Світельська.

У свідоцтві про народження Рузьки Іванівни зазначається дата народження – 13 червня 1928 р., місце народження – село Холосне. У своєму селі ювілярка закінчила чотири неповних класи. Згодом пішла в колгосп працювати різноробочою, опісля – працювала на волах. Хапалася за всяку роботу аби зводити кінці з кінцями. Довелося пережити і воєнне лихоліття, і труднощі повоєнної відбудови. В 1949 році Рузька Іванівна вийшла заміж. Разом з чоловіком виховали чотирьох діточок. У житті, як на довгій ниві, зазнала радощів і втрат…

Сьогодні Рузька Іванівна має сім внуків та чотирьох правнуків.

Гості, що привітали з 90-м днем народження Рузьку Іванівну, побажали їй довгих років життя, міцного здоров’я та земних радощів в колі рідних та близьких. Було багато квітів та подарунків. Але найбільшим подарунком для ювілярки була увага людей, задля яких вона й живе усі ці роки.

Свято пройшло в душевні обстановці. Рузька Іванівна жваво спілкувалася з гостями і всім присутнім пообіцяла зустрітися вже на столітній ювілей.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.