Слідами трагічної події по вулиці Зв’язківців, 15

Трагедія в Коростені, яка сталася по вулиці Зв’язківців, 15, в 2-поверховому будинку в районі ДОКа, де, через ремонтні роботи на 1 поверсі, обвалилося перекриття, комин та зруйнувалися дві квартири на другому поверсі, одна з яких майже суцільно провалилася донизу разом з господарями, на слуху у всього міста. Тож що відбувається наразі і які кроки з боку міської влади?

Про останні новини з цього приводу розповіла Світлана Барановська у групі  Фейсбук “Я люблю Коростень”.

Сьогодні до першого заступника міського голови Володимира Вигівського та секретаря міської ради Олександра Олексійчука з візитом прийшла родина потерпілих із квартири, яка постраждала найбільше (на фото).

Донька Олеся господарів попросила посприяти у рішенні надати додаткової матеріальної допомоги родині, адже 10 тисяч на побутові потреби, що були виділені раніше, на сьогодні для сім’ї з декількох людей не вистачає. Як наголосив посадовець, це питання буде порушене перед міським головою та відповідною матеріальною комісією. Також мама Олесі, у якої при падінні вниз дуже постраждали ноги, пройде додаткові медичні консультації, обстеження та лікування, про що одразу відбулася розмова із начальником відділу охорони здоров’я Миколою Зайцем.

По закінченні розмови родина пішла на прийом до начальника Коростенського управління поліції, де працює власник квартири, що на першому поверсі, аби обговорити питання подальшого вирішення питання і співпраці в плані відновлення осель.
Як розповів Володимир Вигівський, вже цього понеділка він з експертом ще раз виїжджав на місце події, спілкувався з сусідами та потерпілою стороною, всі питання вирішуються і на контролі у влади.

– Цього понеділка ми знову виїжджали з експертом на місце події, – каже Володимир Вигівський. – Наразі, аби приступити до демонтажу тих руїн на першому поверсі, там необхідно зробити ще підсилення однієї точки стропильної системи. Я спілкувався того дня з сусідами, потерпілою стороною, також вони приходили до мене на прийом, всі питання, які назрівають, ми вирішуємо спільно.

За словами Володимира Васильовича, власник квартири на першому поверсі визнає свою вину, вже є домовленість між ним і сусідами з другого поверху про подальшу співпрацю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.