Служба автомобільних доріг повертає на автошляхи Коростенщини дорожні знаки

Дорожні вказівники встановлюємо заради безпеки – саме так написали працівники Служби автомобільних доріг у Житомирській області на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці. Зокрема у повідомленні далі йдеться:

Встановлено дорожні знаки на визначених ділянках автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин. Роботи проведені за дорученням Ради оборони Житомирщини.

Працівниками підрядних організацій, згідно зі схемою організації дорожнього руху, було встановлено попереджувальні дорожні знаки: 5.76 «Автоматична відеофіксація порушень ПДР», 5.49 «Початок населеного пункту», 5.50 «Кінець населеного пункту», 7.2.1 «Зона дії».

Водії, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, будьте уважні та обережні, адже від цього залежить ваше життя та здоров’я!

Нагадуємо, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії, було прийняте рішення про демонтаж дорожніх вказівників. Здебільшого це стосувалось назв населених пунктів. Такий захід мав на меті дезорієнтувати ворога та не дати можливості незаконно просуватися дорогами України.

Задля збереження державних коштів звертаємось до всіх, хто долучився до демонтажних робіт та знає місцезнаходження дороговказів й ще не передав їх дорожникам – звертайтеся за телефоном: 0412-43-42-80 або 098 560 85 99.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.