Сміттєзвалище чи сортувальний комплекс по переробці побутових відходів?

Нещодавно жителями Коростенського району піднімалося питання щодо несанкціонованого вивезення сміття на територію колишньої військової частини в селі Сантарка Коростенського району. Сьогодні голова Коростенської райдержадміністрації Сергій Дмитрук, голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала, представники держспоживслужби, державної екологічної інспекції, державної земельної інспекції та помічник народного депутата БПП «Солідарність» комісійно виїхали з перевіркою на територію Ушомирської ОТГ.

Як виявилось на місці на території об’єднаної громади працює сортувальний комплекс по переробці побутових відходів. За словами представника компанії ТОВ «Терра компані плюс» Геннадія Маленівського сортувальний комплекс має працювати тільки для переробки сміття на окремі компоненти. Такі як, наприклад, пластик, скло, папір та ін. Рештки від переробки в подальшому планується перевозити на полігони із якими підписано договори.

За наслідками обстеження готуються висновки щодо діяльності даного підприємства на території Ушомирської ОТГ відповідно до яких будуть прийняті відповідні рішення.

Ольга Сахневич, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.