Соціальна картка учасників АТО

Спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень розроблено ряд програм та проектів, направлених на надання інформаційної, навчально-просвітницької, юридичної, психологічної, соціальної допомоги учасникам АТО та УБД. Продовжує працювати програма соціального захисту учасників АТО, яка була створена за ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці разом!» та має назву «Соціальна картка учасників АТО». Спеціалісти Центру інформують про дану програму учасників АТО, розповсюджують буклети про умови програми та сприяють реєстрації учасників АТО в Центрі тим, хто немає доступу до Інтернету чи не має можливості зареєструватись самостійно.

На сьогодні це єдина Всеукраїнська соціально-правова програма для учасників бойових дій, яка здійснюється за підтримки Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби України та соціально-відповідального бізнесу. До цієї програми приєднуються як представники громадських організацій, спілок так і представники приватного бізнесу, такі торгівельні мережі як “Фокстрот”, “Фуршет”, “Віталюкс” та ін. Ця програма дозволяє кожному власнику отримувати безкоштовну правову підтримку та юридичну консультацію; безкоштовне обстеження та надання медичних послуг; психологічну підтримку; знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах; освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх сімей.

На 2017 рік планується забезпечити ще 100 тис. учасників бойових дій такими картками, як повідомляє Руслан Руденко, голова правління Всеукраїнської організації учасників АТО «Українці разом!».

На даний час зареєстровано 73 744 учасники АТО, видано 59618 соціальних карток.

Тому, якщо ще хтось із учасників АТО не зареєструвався на сайті Всеукраїнського ГО «Українці разом!», ви можете скористатися послугами спеціалістів Центру, які допоможуть вам це зробити.

Звертатися за адресою: Пролетарська,3, Центр соціально-психологічної реабілітації населення.

Довідки за телефоном: 5-86-62

Спеціаліст ЦСПР населення,

Віра Гис.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.