Сьогодні у Коростенському районі відбулися ряд заходів за участі дітей та дорослих

Сьогодні в Україні та світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята в Коростенському районі пройшло ряд заходів за участі дітей та дорослих.

Так, за ініціативи голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, за участі голови Коростенської районної ради Юлії Гаєвської, голови Ушомирської сільської ради Людмили Малої, служби у справах дітей, відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА, голови ГО «Коростень в твоїх руках» Наталії Дрезнер до дітей з родини Ніни Антонюк (м. Коростень) та родини Олени і Артема Луцикеєвих (с. Поліське) завітала аніматор Дарина Висоцька.

Нагадаємо, що це родини, які у 2021році створили в Коростенському районі дитячі будинки сімейного типу. В одному із них нині виховується семеро дітей, в іншому вже десятеро.

А сьогодні окрім солодких подарунків до свята, діти отримали масу задоволення від зустрічі з «супердівчиною», її цікавих ігор та конкурсів.

Приємно відзначити, що аніматор провела дитячі свята на волонтерських засадах, за що ми їй щиро вдячні.

Емоції вирували, дзвінкий дитячий сміх лунав звідусіль і дарував надію нам – дорослим, що цей світ має гарне, щасливе майбутнє.

Також исловлюємо щиру подяку директору ТДВ “КОРОСТЕНСЬКИЙ ЩЕБЗАВОД” Павлу Савінському за надані кошти, які були використані для придбання солодощів дітям району.

Всі ми родом з дитинства! Всіх зі святом!

Наталія Колєнова.

Відео та фото Андрій Недашківський.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.