Сьогодні відбулась нарада з питань ліквідації державних установ Коростенського району

Про це повідомляє сайт Коростенської РДА.

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно з головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською провів нараду, на яку було запрошено керівників, бухгалтерів, установ, засновником яких являється Коростенська РДА, а саме: сектору освіти, сектору культури, молоді та спорту, окремих структурних підрозділів Коростенської РДА, Коростенського центру соціальних служб, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району, а також керівників та спеціалістів Коростенського міського центру зайнятості, Коростенського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Основними питаннями, що були розглянуті під час наради, стали: припинення діяльності у зв’язку з ліквідацією установ та приймання-передавання документів, звітів, роботи ліквідаційних комісій, організаційні питання, питання збереження архівних документів.

Найбільшу увагу Юрій Тарасюк приділив питанню розрахунку з працівниками установ та організацій, а також підтримку під час подальшого звернення до міського центру зайнятості та працевлаштуванню людей.

«На жаль, в умовах проведення реформи децентралізації, ліквідація деяких установ та організацій неминуча. Саме тому, сьогодні ми маємо зробити все можливе аби наші працівники не залишились сам на сам із проблемою скорочення, звільнення в зв’язку із ліквідацією. Ми маємо подбати, щоб люди отримали всі зароблені кошти аби пережити цей складний період часу. Також важливо все зробити правильно і в рамках закону стосовно документації, передачі майна громадам», – зауважив голова районної адміністрації.

Так, як запитань сьогодні було більше ніж відповідей, було вирішено продовжити нараду в найближчий час і запросити для консультації керівників та спеціалістів Коростенського управління державної казначейської служби України в Житомирській області та Коростенської державної податкової інспекція ГУ ДПС в Житомирській області.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.