Сьогодні вночі Коростень зазнав ракетного удару

В ніч з 22 на 23 травня відбувся ракетний обстріл нашого міста. Ракета потрапила в об’єкт залізничної інфраструктури. Жертв немає. Травмовано дві людини. Більше інформації надав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Близько 2 та 4 години ночі сталися вибухи у місті Коростені. У два ночі спрацювала ППО – і просто впала болванка в один із житлових масивів, немає значних ушкоджень. У чотири ранку приліти до залізничної інфраструктури. Головне, що від нічного обстрілу ніхто не постраждав», – заявив посадовець в ефірі телемарафону.

Ракети по місту Коростеню, що напередодні зазнав обстрілу, міг запустити винищувач із Барановичів в білорусі, інформує УНН. Як стало відомо моніторинговій групі “Беларускі Гаюн”, що нічний удар по Коростеню міг бути завданий ракетами повітряного базування, які могли бути запущені з винищувача військового аеродрому в Барановичах (Брестська область, білорусь).

“Стало відомо, що сьогодні о 01:30 – 01:35 з військового аеродрому в Барановичах пішов на зліт винищувач.

01:45 – Турів. Проліт винищувача у напрямку кордону з Україною.

01:58 – перші повідомлення про вибухи у Коростені Житомирської області”, – зазначає група.

“Крім того, зважаючи на все, через 1,5 години був ще один виліт. Повідомляють, що в районі 03:20 – 03:35 у Барановичах був знову чутний звук винищувача”, – йдеться в повідомленні.

Після чого о 03:34 був сигнал повітряної тривоги в Житомирській області і через 20 хвилин надійшли повідомлення про черговий ракетний удар.

А ось і сюжет Коростень телебачення про руйнування приватних будинків після ракетного удару.

Є речі, які можуть врятувати життя – під час загрози ракетного удару не бути на вулиці, захистити вікна і захиститись від можливого розлітання уламків. Про це і не тільки розповіли коростенці, будинки яких постраждали цієї ночі.
У цьому сюжеті Ви не почуєте подробиць, лише інформацію, яка, можливо, в майбутньому допоможе прийняти правильне рішення після того як Ви почуєте звуки сповіщення про повітряну тривогу:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.