Спалах сказу в Лугинській громаді – лис покусав свійських тварин

Коростенське районне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє населення Лугинської територіальної громади про те, що 11.07.2023 року на приватній території в с. Будо-Літки Лугинської територіальної громади підтверджений випадок сказу тварин (експертиза 001783 п.м./23 від 11.07.2023 року Житомирської регіональної державної лабораторії ДПСС).

Лис наніс травматичні покуси свійській птиці і сторожовій собаці, після чого був вбитий.

Наразі працівниками Лугинського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводяться профілактичні щеплення з метою недопущення розповсюдження вірусу сказу серед домашніх тварин.

Рекомендуємо власникам тварин:

  • дотримуватись діючих правил утримання собак, котів і хижих тварин в населених пунктах України;
  • доставляти собак і котів в Лугинський відділ Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини або при подвірному обході спеціалістами ветеринарної медицини надавати їх для клінічного огляду та профілактичного щеплення проти сказу;
  • про кожний випадок укусу свійських тварин дикими хижаками, безпритульними чи здичавілими собаками або котами, а також при підозрі на захворювання тварин на сказ, негайно повідомляти установи Держпродспоживслужби.

Закликаємо бути пильними та відповідальними!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.