“Спорудження кільцевої транспортної розв’язки на Варшавці є проблемним”, – Служба автомобільних доріг. Подробиці

Як інформує сайт Коростенської міської ради, світлофорний об’єкт в районі перехрестя по вул. Сергія Кемського та автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин км 151+220 в місті Коростені не забезпечує достатньої безпеки під час дорожнього руху. Навіть після його встановлення мають місце факти значної кількісті аварійних ситуацій в тому числі із загибеллю людей.

У зв’язку із вищевказаним виконавчий комітет Коростенської міської ради неодноразово звертався до Служби автомобільних доріг у Житомирській області з проханням вирішити питання організації дорожнього руху, в даному місці, «по колу».

На чергове звернення виконавчого комітету Коростенської міської ради, Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила, що будівництво кільцевої транспортної розв’язки є проблемним, у зв’язку із обмеженням простору.

Що маємо? А маємо те, що Служба автомобільних доріг у Житомирській області не має технічної можливості реалізувати кругову розв’язку на злощасній Варшавці  і поки не розуміє взагалі як покращити ситуацію з постійними ДТП на цій ділянці. Можливо варто взагалі прибрати тей світлофор, щоб пріоритетною залишалась траса міжнародного значення Київ-Ковель як було раніше? Що скажете, коростенці? Чекаємо ваших коментарів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.