Спроба підзаробити для коростенки закінчилася втратою понад 23 тисяч гривень

У шахрайську пастку потрапила 29-річна жителька м. Коростеня. У своїй заяві до поліції вона зазначила, що хотіла придбати квіти для торгівлі. Отримавши оплату, продавець заблокував її контакти.

Поліцейським заявниця розповіла, що 1 березня в соціальній мережі «Instagram» знайшла сторінку гуртової торгівлі квітами. У листуванні «флорист» запропонував тюльпани за вкрай вигідною ціною. Жінка без вагань замовила 1600 рослин та сплатила понад 23 000 гривень, які відразу перерахувала на вказану співрозмовником банківську картку.

А у Бердичеві 28-річний чоловік таким чином купував цибулини тюльпанів, які мали б надійти 1 березня. Тож «за реквізитами» переказав 5 500 гривень

В обох випадках ні товару, ні повернення власних коштів покупці не дочекалася, натомість – зв’язок з «продавцями» обірвався.

Відтак, дізнавачі Коростенського райуправління та Бердичівського районного відділу поліції розпочали розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України, у межах яких встановлюють причетних до правопорушень осіб.

Поліцейські вкотре наголошують:

  • не здійснюйте повну оплату чи передоплату за товар, якщо не отримуєте жодних офіційних гарантій;
  • перевіряйте відгуки про продавця;
  • остерігайтесь занадто низької вартості товару – часто це ознака шахрайства;
  • користуйтеся послугою «накладений платіж»;
  • здійснюйте оплату замовлення на розрахунковий рахунок ФОП.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.