Стихія продовжує свою руйнівну дію

Внаслідок погіршення погодних умов, через сильний поривчастий вітер 14 січня відбулися аварійні відключення в електромережах Житомирської області.
Зокрема відсутнє електропостачання і в деяких населених пунктах Коростенського району. Стихія продовжує свою руйнівну дію.
Житомиробленерго закликає не підходити до обірваних проводів. При виявленні пошкоджень в електромережі закликаємо телефонувати до кол-центру Товариства за номерами: 0671559282, 0956559282, 0412-559282, 0800309282.

В свою чергу ГУ ДСНС України у Житомирській області повідомляє, що 14 січня на території області спостерігались сильні пориви вітру, у результаті чого було повалено багато дерев, які у більшості випадків перекривали рух на автодорогах. Впродовж чотирьох годин коростенські рятувальники проводили аварійні роботи по розрізанню та прибиранню 30-ти дерев, які перекрили рух на автодорозі Новоград-Волинський-Коростень Коростенського району. В самому м. Коростень бійці ДСНС допомагали прибрати аварійні конструкції даху, що впали з житлового будинку.

Загалом, впродовж минулої доби рятувальниками області було прибрано 62 дерева, що перекривали рух на автодорогах.

Окрім того, внаслідок складних погодних умов – сильного вітру на території області без електропостачання залишилось 163 населених пункти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.