Студентка-шахрайка з Коростеня отримала за злочин 80 годин виправних робіт

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області призначив 80 годин виправних робіт шахрайці-студентці, яка, побачивши оголошення у TikTok, вирішила допомогти Instagram-користувачу придбати криптовалюту, але привласнила його кошти.

Як йдеться в матералах справи, неповнолітня студентка 2 курсу Житомирського професійного ліцею за допомогою мобільного пристрою через Іnstagram ошукала та привласнила кошти знайомого хлопця, який в TikTok розмістив оголошення про пошук осіб, які можуть надати свою банківську картку для перерахунку грошових коштів у криптовалюту на біржі Binance за винагороду.

Дівчина за посиланням, наданим в оголошенні хлопця, перейшла на його сторінку Іnstagram та надала йому реквізити власної банківської картки Приватбанку для здійснення перерахунків грошових коштів.

В цей же день 05 липня 2022 року о 23 год. 49 хв хлрпець через додаток «Приват 24» перерахував стужентці 15 000 грн для подальшого перерахунку за призначенням — на покупку криптовалюти.

Після отримання грошових коштів дівчина одразу ж заблокувала хлопця в Іnstagram, а вказані гроші в подальшому привласнила і витратила на власні потреби, чим заподіяла потерпілому шкоду на загальну суму 15 000 грн.

Свою провину студентка, яку звинуватили у шахрайстві, визнала та розкаялася у здійсненому.

Суд визнав дівчину винною у шахрайстві та признчив їй покарання у вигляді 80 годин громадських робіт.

Шахрайка – уроженка м.Антрацит Луганської обл., не корінна коростенка, проте переїхала і проживає в місті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.